Aktualności

Zobacz aktualny harmonogram szkoleń dla potencjalnych wnioskodwaców

Nie byłeś na szkoleniu, ale chcesz sięgnąć po środki na rozwój lub założenie firmy? Nic straconego!

 

Szkolenia realizują Plan Komunikacji LSR. Szkolenia mają charakter otwarty.

- Szkolenia informacyjne (zakres: LSR, przedsięwzięcia, lokalne kryteria wyboru, zasady dostępu do środków, podstawowe informacje nt. dokumentów). Po szkoleniach informacyjnych odbywają się indywidualne konsultacje.

Szkolenia informacyjne odbywają się w każdej z 8-u gmin objętych Lokalną Strategią Rozwoju dla Doliny Baryczy: Milicz, Cieszków, Krośnice, Żmigród, Twardogóra, Odolanów, Sośnie i Przygodzice.

- Szkolenia informacyjno- warsztatowe- biznesplan (zakres: cz. I - ochrona środowiska oraz zachowanie specyfiki obszaru, cz. II- omówienie i wypełnienie biznesplanu, załączników, gdzie szukać informacji nt. otoczenia biznesu?).
UWAGA!!! W ramach szkolenia odbywa się punktowane szkolenie z zachowania specyfiki obszaru i ochrony środowiska. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie potwierdzające udział, punktowany w lokalnych kryteriach wyboru: Szkolenia nt. ochrony środowiska, Szkolenia nt. zachowania specyfiki obszaru, Przygotowanie wniosku. Aby uzyskać punkt w kryterium Przygotowanie wniosku, należy uczestniczyć zarówno w szkoleniu warsztatowym z zakresu wypełniania biznesplanu, jak i szkoleniu warsztatowym z zakresu wypełniania wniosku o przyznanie pomocy).

- Szkolenie warsztatowe- wniosek o przyznanie pomocy (zakres: omówienie i wypełnienie wniosku o przyznanie pomocy wraz z załącznikami).
UWAGA!!! Uczestnicy otrzymują zaświadczenie potwierdzające udział, punktowany w lokalnych kryteriach wyboru: Przygotowanie wniosku. Aby uzyskać punkt w kryterium Przygotowanie wniosku, należy uczestniczyć zarówno w szkoleniu warsztatowym z zakresu wypełniania biznesplanu, jak i szkoleniu warsztatowym z zakresu wypełniania wniosku o przyznanie pomocy).

Szkolenia warsztatowe odbywają się w Miliczu w siedzibie LGD.

- Spotkania szkoleniowo- informacyjne dla wybranych grup partnerów LGD. Odbywają się one na zaproszenie.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij