AKTUALNOŚCI

18 września 2014
Inauguracja VI edycji Programu Lokalne Partnerstwa PAFW

W dniu 16 września, przedstawicielki Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" - Natalia Stankiewicz oraz Zofia Pietryka miały okazję uczestniczyć w spotkaniu inaugurującym VI edycję Programu Lokalne Partnerstwa PAFW.

 

mala fotka

W dniu 16 września, przedstawicielki Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" - Natalia Stankiewicz oraz Zofia Pietryka miały okazję uczestniczyć w spotkaniu inaugurującym VI edycję Programu Lokalne Partnerstwa PAFW.

Lokalne Partnerstwa PAFW są programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który jest realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. W ciągu trzech edycji programu na terenie 49 gmin zawiązały się aż 22 partnerstwa. Celem programu Lokalne Partnerstwa PAFW jest inicjowanie i rozwój współpracy pomiędzy organizacjami, instytucjami i osobami zaangażowanymi w różne programy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Jedno z takich Partnerstw powstało na terenie Doliny Baryczy. Nasz partnerski projekt: "Kolorowo - Karpiowo - szlakiem karpia po Dolinie Baryczy", który ma na celu oznaczenie ciekawych turystycznie miejsc, wskazanych przez uczniów szkół zaangażowanych w projekt.

Nie możemy doczekać się efektów, wszystkich 8 realizowanych na terenie całego projektu!

 


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij