AKTUALNOŚCI

07 września 2014
Zapraszamy na wernisaż cyklu wystaw!

Wystawy niezwykłych fotografii pokazujących bogactwo przyrodnicze regionu Doliny Baryczy.

 

mala fotka

Wystawy niezwykłych fotografii pokazujących bogactwo przyrodnicze regionu Doliny Baryczy. Inauguracja wystawy odbędzie się w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym w Miliczu. Wystawa odbywać się będzie w różnych miejscach w Dolinie Baryczy.

Wernisaż cyklu wystaw edukacyjnych dostępnych w ramach Dni Karpia 2014

7 września /niedziela/ godz. 17.00, Milicz, KOM - Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny, ul. Dąbrowskiego 3 godz. 17.00 

Zapraszamy na wystawy w Dolinie Baryczy!

7 września - 2 listopada: RYBOłowy - odłowy i połowy na stawach w Dolinie Baryczy - Miejsce: Milicz, KOM - Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny, ul. Dąbrowskiego 3

13 września - 31 października: Cztery Pory Roku na stawach w Dolinie Baryczy - Miejsce: Wierzchowice, Galeria Młyńska, ul. Młyńska 5

16 września - 31 października: Dzicy Mieszkańcy stawów w Dolinie Baryczy - Miejsce: Żmigród, IT Baszta w Zespole Pałacowo -  Parkowym

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij