AKTUALNOŚCI

06 września 2014
Festiwal Jabłka w Wałkowej

Festiwal odbędzie się w sadzie w Wałkowej pod Miliczem 6-7 września. Zapraszamy!

 

mala fotka

 

W imieniu organizatorów - Fundacji EkoRozwoju z Wrocławia - serdecznie zapraszamy do Wałkowej pod Miliczem na FESTIWAL JABŁKA.

Festiwal odbędzie się w dniach 6 - 7 września (sobota, niedziela) w Wałkowej 5, w sadzie przy zabytkowej Łuszczarni Szyszek. 

Organizatorzy zaplanowali wiele "jabłkowych atrakcji":

* pieczenie jabłek i szarlotki
* wyciskanie za pomocą prasy i degustacja soku z jabłek
* warsztaty rękodzielnicze
* gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
* plener malarski i spacer edukacyjny po sadzie

 

Udział jest bezpłatny.

Festiwal Jabłka jest realizowany przez Fundację EkoRozwoju w ramach projektu "Sad bioróżnorodności w Wałkowej", dofinansowanego ze środków PROW 2007 - 2013, w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju dla Doliny Baryczy.


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij