AKTUALNOŚCI

30 września 2014
TV Polonia o Dolinie Baryczy, ptakach, karpiu, chlebie "Komyśniaku" i zielononóżkach.

TV Polonia w sobotę 27 września wyemitowała kolejny odcinek Załogi Eko, zrealizowany w Dolinie Baryczy.

 

mala fotka

 

TV Polonia w sobotę 27 września o godz. 9.40 wyemitowała kolejny odcinek ZAŁOGI EKO, programu z udziałem dociekliwych, ciekawych świata dzieci, którzy pod okiem przewodnika poznają ciekawe przyrodniczo regiony Polski. Program będzie pokazany ponownie w środę 1 października o godz. 18.25. Można go też już obejrzeć w internecie.

Przewodnikiem dzieci poznających Dolinę Baryczy są Krzysztof Smolnicki (Fundacja Ekorozwoju) oraz Inga Demianiuk – Ozga („Partnerstwo dla Doliny Baryczy”). Krzysztof oprowadza po stawach, pokazuje wieże i czatownie przeznaczone do dyskretnej obserwacji ptaków, prowadzi do gospodarstwa ekologicznego Ireny Piechoty w Postolinie. Inga Demianiuk – Ozga opowiada zaś o specyfice i tradycjach hodowli karpia milickiego.

W programie występują też Andrzej Bienkiewicz (piekarnia Gądkowice) z chlebem „Komyśniakiem” oraz Irena Piechota (ekologiczne gospodarstwo rolne w Postolinie) i kury zielononóżki kuropatwiane.

Polecamy program Państwa uwadze.

"Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
 

 


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij