AKTUALNOŚCI

28 września 2014
Przypominamy o konkursie OWOCOWY RAJ dla podniebienia!

Termin zgłoszeń upływa już jutro,tj. 24 września.

 

mala fotka

 

Przypominamy o upływającym jutro tj. 24 września terminie zgłaszania potraw do konkursu OWOCOWY RAJ dla podniebienia. Odbędzie się on w ramach XVII edycji Święta Sadów w Wierzchowicach.  w

Chętni do udziału w konkursie mogą zgłaszać swoje przepisy na przetwory i desery owocowe. W tym celu należy skrupulatnie wypełnić formularz (imię, nazwisko, adres, e-mail, telefon, podać składniki wykorzystane do przygotowania przetworów/dań oraz opisać sposób przygotowania) i dostarczyć go osobiście, e-mailem lub pocztą tradycyjną do biura Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, pl. Ks. Waresiaka 7, 56-300 Milicz. Osobą do kontaktu jest Marta Kamińska (partnerstwo@nasza.baryczy.pl, 71 3830432).

Zgłoszone produkty* uczestnicy są zobowiązani dostarczyć w drugim dniu trwania Święta Sadów tj. 28 września (niedziela) w godz. 13.00-14.00 do oznaczonego namiotu, na terenie Krośnickiej Kolei Wąskotorowej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na scenie ok. godz. 17.00.

Przeczytaj REGULAMIN

Pobierz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody, ufundowane przez organizatorów:drobne AGD (np. blender, zestaw noży ceramicznych, noże do carvingu itp. o łącznej wartości 1000 zł brutto), 4 bony o wartości po 50 zł do zrealizowania w szkółce drzew i krzewów ozdobnych w Świebodowie, owoce z miejscowych sadów). Na podstawie zgłoszonych do konkursu produktów i potraw zostanie wydana publikacja z przepisami. Najciekawszym produktom/potrawom zostaną wykonane profesjonalne sesje zdjęciowe.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie, zwłaszcza mieszkańców Wierzchowic i Krośnic, owocowej dwu-stolicy Doliny Baryczy!


* przed zgłoszeniem należy dokładnie zapoznać się z regulaminem. Produkty wcześniej nie zgłoszone nie wezmą udzuału w konkursie.
 


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij